Karel Šimůnek - Půlakt na sofa

Kombinovaná technika - kresba, 42x29 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek 1923. Rám, pasparta, sklo

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

70541. Půlakt na sofa
Dražba ukončena:12.01.2022 20:10:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč