Karel Šimůnek

306433. Sličná dívka

popis: Kombinovaná technika, 48x33 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek 1928. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a plakatista (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 5 hodin

konec dražby: 24.10.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč