Karel Šimůnek - Soubor 2 kreseb

Obě: 38x23 cm, obě signovány K. Šimůnek, rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

11682. Soubor 2 kreseb
Dražba ukončena:28.06.2017 19:34:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč