Karel Šimůnek - Toaleta

Kresba, 46x35 cm. Signováno vlevo dole K. Šimůnek. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

28253. Toaleta
Dražba ukončena:13.03.2019 20:06:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč