Karel Šimůnek

34341. U toaletky

popis: Kombinovaná technika, 53x38 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek. Rám, sklo.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a plakatista (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze Staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

dražba ukončena: 18.09.2019 19:37:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč