Karel Skála - Odvrácený akt

Olej na plátně, 65x55 cm. Signováno vlevo dole K. Skála. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

25208. Odvrácený akt
Dražba ukončena:29.11.2018 19:04:31
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč