Karel Skála - Procházka u potoka

Olej na kartonu, 45x35 cm. Signováno vpravo dole K. Skála. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

38149. Procházka u potoka
Dražba ukončena:28.11.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč