Karel Skála

304941. U řeky

popis: Kombinovaná technika, 45x67 cm. Signováno vpravo dole K. Skála. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1908, Praha - 2001, Praha
Žák AVU (1935-1939, prof. Nechleba). Malíř podobizen, figur. obrazů a krajin.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

dražba ukončena: 25.05.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.05.2020 11:00:37 6490
500 Kč 24.05.2020 9:11:47 4039