Karel Skála - V kavárně

Kresba, 29x40 cm. Signováno vpravo dole K. Skála Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

304939. V kavárně
Dražba ukončena:25.05.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč