Karel Skála

304939. V kavárně

popis: Kresba, 29x40 cm. Signováno vpravo dole K. Skála Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908, Praha - 2001, Praha
Žák AVU (1935-1939, prof. Nechleba). Malíř podobizen, figur. obrazů a krajin.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

dražba ukončena: 25.05.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč