Karel Sládek - Melancholie kolotočových jezdců

Kombinovaná technika, 26x13 cm. Signováno vpravo uprostřed K. Sládek 16. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1952
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Jiroudka. Sám zde působil jako odborný asistent. Ve své tvorbě se kromě malby zaměřuje také na kresbu, ilustraci, užitou grafiku a plastiku. Jeho obrazy jsou součástí sbírek v mnoha zemích Evropy, ale i v zámoří.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

49368. Melancholie kolotočových jezdců
Dražba ukončena:01.10.2020 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč