Karel Sládek - Z Kladenských železáren VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 101x130 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1952
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Jiroudka. Sám zde působil jako odborný asistent. Ve své tvorbě se kromě malby zaměřuje také na kresbu, ilustraci, užitou grafiku a plastiku. Jeho obrazy jsou součástí sbírek v mnoha zemích Evropy, ale i v zámoří.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

49490. Z Kladenských železáren VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:01.10.2020 22:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč