Karel Souček (*1885) - Máchovo jezero

Olej na kartonu, 34x45 cm, signováno vlevo dole K. Souček, rám, zaskleno.

1915, Kročehlavy - 1982

1873. Máchovo jezero
Dražba ukončena:28.01.2015 21:01:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč