Karel Souček (*1885) - Mešita v Turkestáně a Bucharská mešita

1) Mešita v Turkestáně, olej na kartonu 18x19 cm
2) Bucharská mešita, olej na kartonu, 17x18 cm

oba signovány vlevo dole Karel Souček, rámy, zaskleno.

Pozn.: Rámy amatérsky přezlaceny.

1819. Mešita v Turkestáně a Bucharská mešita
Dražba ukončena:28.01.2015 20:17:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč