Karel Souček (*1885) - V kavárně

Akvarel, 35x38 cm, signováno vpravo dole Karel Souček, rám, zaskleno.

1915, Kročehlavy - 1982

Pozn.: Současná majitelka získala dílo přímo od autora.

5861. V kavárně
Dražba ukončena:26.10.2016 19:54:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč