Karel Souček (*1885) - Z cest po střední Asii

Olej na kartonu, 22x24 cm, signováno vlevo dole, rám.

1393. Z cest po střední Asii
Dražba ukončena:24.09.2014 21:02:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč