Karel Souček (*1885) - Žena

Olej na plátně, 80x65 cm, signováno vpravo dole K. Souček 80, olištováno.

1915, Kročehlavy - 1982

4800. Žena
Dražba ukončena:26.05.2016 19:18:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč