Karel Souček (*1915) - Akt u zrcadla

Kombinovaná technika, 60x46 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 66. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

51586. Akt u zrcadla
Dražba ukončena:28.10.2020 19:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč