Karel Souček

51586. Akt u zrcadla

popis: Kombinovaná technika, 60x46 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 66. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1915 - 1982
Narodil se v Kročehlavech. Studoval UMPRUM a AVU v Praze, kde později sám působil jako pedagog a rektor. Maloval obrazy pasáží, obchodů a dílen. Tvořil i motivy z cest po evropských hlavních městech. Významný byl i tzv. Quijotovský cyklus.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 16 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 5 000 Kč