Karel Souček (*1915) - Domy - barevné město

Olej na kartonu, 29x29 cm. Signováno vpravo dole K. Souček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 33 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
83960. Domy - barevné město
Dražba ukončena:29.09.2022 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč