Karel Souček (*1915) - Dívka v zrcadle

Akvarel, 42x30 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 60. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 61 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

top
153880. Dívka v zrcadle
Zbývá:8 dnů, 15 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 22.01.2026 22:25:39 318