Karel Souček (*1915) - Dvě ženy

Tempera, 33x23 cm. Signováno vlevo dole K. Souček 56. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

70084. Dvě ženy
Dražba ukončena:16.12.2021 20:29:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč