Karel Souček (*1915) - Klavíristka

Kombinovaná technika, 43x27 cm. Signováno vlevo dole K. Souček 59. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 60 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
77498. Klavíristka
Dražba ukončena:26.05.2022 22:58:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč