Karel Souček (*1885) - Perský trh

Olej na kartonu, 42x55 cm, signováno vlevo dole Souček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

15022. Perský trh
Dražba ukončena:30.11.2017 22:35:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč