Karel Souček (*1915) - Posezení v parku

Kombinovaná technika, 30x42 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 74. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 60 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
79166. Posezení v parku
Dražba ukončena:30.06.2022 22:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč