Karel Souček

37146. Soubor čtyř kreseb, různé techniky

popis: Různé techniky, od 22x22 do 28x43 cm. 3x nesignováno. 2x pasparta, 2x volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1915 - 1982
Narodil se v Kročehlavech. Studoval UMPRUM a AVU v Praze, kde později sám působil jako pedagog a rektor. Maloval obrazy pasáží, obchodů a dílen. Tvořil i motivy z cest po evropských hlavních městech. Významný byl i tzv. Quijotovský cyklus.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

dražba ukončena: 13.11.2019 19:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč