,Karel Souček - Střední Asie

Olej na plátně, 48x45 cm. Signováno vlevo dole Karel Souček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

33703. Střední Asie
Dražba ukončena:26.06.2019 19:03:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč