Karel Souček (*1915) - Studie muže

Olej na plátně, 90x50 cm. Signováno vlevo dole K. Souček 57. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

63549. Studie muže
Dražba ukončena:25.08.2021 22:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč