Olej na plátně, 97x90 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Restaurováno.
Nejdelší strana: 97 cm
o autorovi: 1871 - 1939
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.