Karel Špillar

38851. Akt na poduškách

popis: Kresba rudkou, 10x10 cm. Signováno vlevo dole K. Špillar. Pasparta, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

dražba ukončena: 12.12.2019 20:03:19

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč