Karel Špillar - Ležící akt

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba, 40x60 cm. Signováno vlevo dole Karel Špillar. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1871 - 1939
Narozen v Plzni. Byl žákem pražské Uměleckoprůmyslové školy v ateliéru pro dekorativní malbu vedeném Františkem Ženíškem. Po studiích působil na této škole jako učitel kresby aktu a byl jmenován profesorem. Několik let žil a tvořil v Paříži a Normandii. Je autorem mozaiky na průčelí pražského Obecního domu.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

vydraženo
25067. Ležící akt
Dražba ukončena:28.11.2018 21:10:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 500 Kč 28.11.2018 21:05:29 3374
6 000 Kč limit (25.11.2018 21:34:22) 2655
6 000 Kč limit (28.11.2018 21:05:28) 2655
5 500 Kč 21.11.2018 13:27:46 3759
5 000 Kč limit (21.11.2018 13:27:41) 121
5 000 Kč limit (21.11.2018 13:27:42) 3759
3 600 Kč limit (19.11.2018 23:36:51) 121
3 500 Kč limit (19.11.2018 23:36:50) 3759
3 100 Kč limit (07.11.2018 22:10:37) 3759
3 000 Kč limit (07.11.2018 22:10:36) 121
1 300 Kč limit (04.11.2018 13:35:23) 121
1 200 Kč limit (04.11.2018 13:35:03) 1347
1 100 Kč limit (04.11.2018 13:35:02) 121
1 000 Kč limit (04.11.2018 8:15:09) 1347
900 Kč limit (02.11.2018 14:20:42) 4285
900 Kč limit (04.11.2018 8:15:08) 4285
800 Kč 01.11.2018 23:43:04 2352