Karel Špillar

41591. Pamětní list Legií

popis: Litoofset+fotografie legionáře Františka Veselého. Na grafickém listu vepsána historie jeho účasti ve světové válce. 42x57 cm. Signováno vlevo dole K.Špillar. Datováno 1919. Dobový rám se státním znakem.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

dražba ukončena: 11.03.2020 21:19:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč