Karel Špillar - Po koupeli

Litografie, 19x15 cm. Signováno vlevo dole tužkou K. Špillar. Rám, sklo.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

56951. Po koupeli
Dražba ukončena:18.03.2021 19:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč