Karel Špillar

48385. Při koupání

popis: Kresba, 22x16 cm. Signováno vlevo dole tužkou K. Špillar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 200 Kč