Karel Špillar - V objetí

Litografie, 18x20 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Špillar a monogramováno vlevo dole v tisku K. Š. Volný list. Pozůstalostní razítko.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

66783. V objetí
Dražba ukončena:14.10.2021 22:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 14.10.2021 6:45:06 6705
1 000 Kč 10.10.2021 23:49:01 817