Karel Srp - Koně u řeky

Olej na kartonu. 35x45 cm. Signováno vpravo dole Srp. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1986
Malíř, grafik, pedagog. Studoval na UMPRUM v Praze. Pedagogicky působil na reálném gymnáziu v Bratislavě. Ve volné tvorbě se věnoval krajinomalbě a grafice. Vystavoval s Uměleckou besedou slovenskou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

302725. Koně u řeky
Dražba ukončena:18.12.2019 20:18:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč