Karel Srp - Soubor 3 akvarelů

všechny 14x20 cm, 2x signováno K. Srp, 1x nesignováno, volní listy.

o autorovi: 1893 - 1986
Malíř, grafik, pedagog. Studoval na UMPRUM v Praze. Pedagogicky působil na reálném gymnáziu v Bratislavě. Ve volné tvorbě se věnoval krajinomalbě a grafice. Vystavoval s Uměleckou besedou slovenskou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

12572. Soubor 3 akvarelů
Dražba ukončena:21.09.2017 19:39:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč