Kniha, 28x20 cm, brož. Obsahuje tři celostránkové a několik malých dřevorytů od Karla Štěcha. Jednou signováno vpravo dole K.Štěch. Vydala Družstevní práce, České Budějovice 1946. Pozn.: Mírně poškozeno.