Karel Štika - Akt s knihou

Kresba, 32x54 cm. Signováno vlevo dole Štika. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1975
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Švabinského. Věnoval se převážně grafické tvorbě. Jeho díla jsou zastoupena mimo jiné v Národní galeriii a v Alšově jihočeské galerii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

26332. Akt s knihou
Dražba ukončena:16.01.2019 18:52:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč