Karel Stroff - Faun

Olej na plátně, 73x48 cm. Signováno vzadu Stroff. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1881-1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

47316. Faun
Dražba ukončena:29.07.2020 21:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč