Karel Stroff - Letní vítr

Olej na kartonu, 64x47 cm. Signováno vpravo dole Stroff. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1881-1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

103166. Letní vítr
Dražba ukončena:01.10.2023 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč