Karel Stroff - Píseň světská

Kvaš, 65x24 cm. Signováno dole uprostřed Stroff. Rám, sklo.

Stav: Papír poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1881-1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

97766. Píseň světská
Dražba ukončena:18.06.2023 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.06.2023 16:08:05 13222
500 Kč 09.06.2023 17:30:27 11927