Kvaš, 45x35 cm. Signováno vpravo dole Stroff. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1881-1929
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.