Karel Sup - Pohled na město

Olej na kartonu, 22x31 cm. Signováno vpravo dole K. Sup. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 - 1973
Český malíř, grafik a učitel.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

305170. Pohled na město
Dražba ukončena:12.06.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč