Karel Šulc - Chodci na Karlově mostě

Akvarel, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Karel Šulc. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

73350. Chodci na Karlově mostě
Dražba ukončena:20.02.2022 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč