Karel Šulc - Karlův most s Hradčany

Kvaš, 49x67 cm. Signováno vpravo dole Karel Šulc. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

300727. Karlův most s Hradčany
Dražba ukončena:11.09.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 11.09.2019 19:53:57 3931