Karel Šulc - Konvolut 2 obrazů - Karlův most a Bezděz

Akvarely, 30x40 cm. Signovány vpravo dole Karel Šulc. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy i papíry mírně poškozeny.

72722. Konvolut 2 obrazů - Karlův most a Bezděz
Dražba ukončena:06.02.2022 21:28:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč