Karel Šulc - Městská ulička

Akvarel, 40x28 cm. Signováno vpravo dole Karel Šulc 1936. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

308458. Městská ulička
Dražba ukončena:26.04.2021 20:16:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč