Karel Šulc - Na Karlově mostě

Akvarel, 30x40 cm, signováno vpravo dole Karel Šulc, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

15558. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:24.01.2018 22:04:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč