Karel Šulc - Na Karlově mostě

Nejdelší strana: 55 cm

Akvarel, 29x39 cm. Signováno vpravo dole Karel Šulc 1936. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

74952. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:27.03.2022 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč