Karel Šulc - Pod Pražským hradem

Akvarel, 53x41 cm. Signováno vlevo dole Šulc. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

305671. Pod Pražským hradem
Dražba ukončena:27.07.2020 20:00:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč