Karel Šulc - Pohled na Hradčany

Akvarel, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Karel Šulc. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

96840. Pohled na Hradčany
Dražba ukončena:11.06.2023 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.06.2023 15:42:41 12316